REZULTATI 09/10

ODPRTO DRŽAVNO PRVENSTVO 2010,  ŠKOFLJICA


NAVIJAŠKE KATEGORIJE

Otroške navijaške skupine

1. Cvetke, ŠD Cvetka Golarja   208 točk
2. Mini Sovice, ŠD Sovice        200točk
3. Pikice, ŠD Pike                   176točk

Mladinske mešane navijaške kategorije

1. Cvetke, ŠD Cvetka Golarja    224točk
2. Sovice, ŠD Sovice,              220točk

Članske mešane navijaške skupine

Smart, ŠD Cheerleader Smart, 198točk

Mladinski skupinski dvigi

Cvetke2, ŠD Cvetka Golarja     111točk
Cvetke1, ŠD Cvetka Golarja     109 točk
Sovice, ŠD Sovice                   99 točk
Flip, ŠK Flip Piran                     98 točk

Mešani članski skupinski dvigi

Smart, ŠD Cheerleader Smart    106 točk
Flip, ŠK Flip Piran                      97 točk
Mešani mladinski skupinski dvigi
Smart, ŠD Cheerleader Smart      96 točk
Sovice G.E.K.P.G, ŠDSovice        93 točk
Sovice V.A.T.N.G, ŠD Sovice       88 točk

Partnerski dvigi

Lea Badžim / Danimir Azirovič, ŠK Flip Piran               109 točk
Ana Jankovec / Matej Volčič, ŠD Cheerleader smart   104 točk
Anej Godnič / Ana Janko, ŠK Flip Piran                     101 točk      
 
Posamezniki Mladinci

Tonja Senčar ŠK Flip Piran            115 točk
Ilarija Grižon, ŠK Flip Piran            99 točk
Lucija Oman, ŠD Cvetka Golarja     97 točk

Posamezniki člani

Ana Janko, ŠK Flip Piran                    110 točk
Ana Jankovec ŠK Flip Piran                109 točk
Janez Kozelj, ŠD Cheerleader smart     87 točk

POM-PON KATEGORIJE

Otroške pom-pon skupine

Sovice Junior, ŠD Sovice          246 točk
Male Zmajčice, ŠD Zmajčice      228 točk
Mini Sovice, ŠD Sovice             220 točk
Star Frkljice2, ŠD Škofljica         183 točk
Mini Frkljice, ŠD Škofljica           177 točk
Pikice, ŠD Pike                         171 točk

Mladinske pom-pon skupine

Pike, ŠD Pike                         246 točk
Frkljice, ŠD Škofljica               239 točk                  
Star Frkljice1, ŠD Škofljica       215 točk

Mladinski pom-pon pari

Mateja Alibabič / Nika Lederer, ŠD Sovice                105 točk
Tanja Trdina / Tjaša Perne, ŠD Sovice                   100 točk    
Leonela Domitrovič / Karin Jug, ŠD Zmajčice             97 točk
Nika Fink / Katja Kovačič, ŠD Škofljica                     96 točk
Kaja Simčič / Nina Munjes, PK Elite                          89 točk
Manca Ozvatič / Jan Mrzlikar, Spela dance center      70 točk

Otroški pom-pon pari

Lana Sazonov/Tjaša Janežič, ŠD Sovice                              99 točk
Tjaša Božič/Peter Etling, ŠD Škofljica                                  93 točk
Kaja Avsenek/Veronika Markoja, ŠD Zmajčice                        92 točk
Lara Konečny Kovač/Maruša Požar, ŠD Zmajčice                    90 točk
Urška Kohek/Manca Cerar, ŠD Sovice                                   86 točk
Veronika Osolin/Lara Anžur, ŠKD Matije Hočevarja                  76 točk
Maja Požar/Lana Srebot, ŠD Pike                                        74 točk
Ana Marija Ozvatič/Ema Stukelj, ŠKD Matije Hočevarja            55 točk

Članski pom-pon pari

Urša Balent/ Maja Dolinar, ŠD Škofljica              112 točk
Janja Trope/ Kristina Etling, ŠD Škofljica            104,5 točk
Petra Fakin/ Neža Repar, ŠD Škofljica               100 točk

Članske pom-pon skupine

Spela dance Elite, Spela dance center       264 točk
Angels, ŠD Angels                                 258 točk


Odprto prvenstvo Škofje Loke


REZULTATI IN UVRSTITVE

7. februar 2009, športna dvorana Poden, Škofja Loka

Otroške pom pon skupine

1.MESTO Mini Sovice – ŠD Sovice (219 točk)
2.MESTO  Mini Frkljice – ŠD Škofljica (200 točk)
3.MESTO  Superice, Plesni klub Balance, Hrvaška (189,5 točk)
4.MESTO  Pikice - ŠD Pike, Pivka (187,5 točk)
5.MESTO Cici Frkljice – ŠD Škofljica, Škofljica (147 točk)

Otroški pom pon pari

1.MESTO Neža Pirnat,Karmen Gerič – ŠD Sovice Domžale (124 točk)
2.MESTO Saša Štiftar,Sara Novak – ŠD Skofljica,Škofljica (103 točk)
3.MESTO Nika Fink, Tjaša Novak – ŠD Škofljica( 81 točk)

Mladinske pom pon  skupine

1.MESTO Pike – ŠD Pike, Pivka (241 točk )
2.MESTO Sovice – ŠD Sovice, Domžale (238 točk)
3.MESTO Frkljice - ŠD Škofljica, Škofljica (194,5 točk)

Mladinski pom pon pari

1.MESTO Neža Repar,Petra Fakin - ŠD Škofljica (98 točk)
2.MESTOKatja Kovačič, Sara Ivanov – ŠD Škofljica (73 točk)
3.MESTONinaRupar, Eva Čaleta - ŠD Škofljica (67 točk)
4.MESTO Karin Laznik,Nina Stojanovič – ŠD Škofljica (0 točk)

Članske pom pon skupine

1.MESTO Ladies - ŠD POM-PON 2000, Ljubljana (240 točk)
2.MESTO Pike, ŠD Pike, Pivka (234 točk)
3.MESTO Frklje - ŠD Škofljica, Škofljica (217,5 točk)

Članski pom pon pari

1.MESTO Lučka Boltežar,Nina Golob – ŠD POM-PON 2000 (116 točk)
2.MESTOSandraGroznik,NinaTrunkelj – ŠD Škofljica (97 točk)
3.MESTO Janja Trope,Kristina Etling – ŠD Škofljica (86 točk)
4.MESTO Sara Narobe,Urša Balent – ŠD Škofljica (0 točk)   

Članske akrobatske navijaške skupine

1.MESTO Eagels – ŠD Matrica M&S, Gorenja vas- Reteče (171,5 točk)
2.MESTO Matrica dunkers - ŠD Matrica M&S, Reteče  (153,5 točk)

Otroške navijaške skupine                    

1.MESTO Cvetke - ŠD Cvetka Golarja, Škofja Loka (183 točk)
2.MESTO Pikice - ŠD Pike, Pivka (154,5 točk)

Mladinske navijaške skupine

1.MESTO Cvetke - ŠD Cvetka Golarja, Škofja Loka (194 točk)

Mešana mladinska navijaška skupina

1.MESTO Sovice – ŠD Sovice, Domžale (225 točk)

Posameznice – mladinke

1.MESTO Lina Kogoj – ŠD Sovice, Domžale (119 točk)
2.MESTO Tonja Senčar – ŠK Flip Piran (99 točk)
3.MESTO Lucija Oman – ŠD Cvetka Golarja, Škofja Loka (91 točk)
4.MESTO Nina Furlan – ŠD Cvetka Golarja (89 točk)

Članska navijaška skupina

1.MESTO Smart - ŠD Cheerleader Smart, Golnik (215,5 točk)

Mladinski skupinski dvigi

1.MESTO Sovice – ŠD Sovice, Domžale (111 točk)
2.MESTO Cvetke  - ŠD Cvetka Golarja, Škofja Loka (98 točk)
3.MESTOSmart – ŠD Cheerleader Smart Golnik (97 točk)

Mešana članska navijaška skupina

1.MESTO Smart – ŠD Cheerleader Smart Golnik(213  točk)

Posameznice – članice

1.MESTO  Ana Jankovec – ŠD Cheerleader Smart Golnik (106 točk)
2.MESTO Tjaša Bizovičar – ŠD Cheerleader Smart, Golnik (99 točk)
3.MESTO Ana Janko – ŠK Flip Piran (97 točk)
4.MESTO Špela Vasič Stepančič – ŠK Flip Piran (93 točk)

Članski skupinski dvigi

1.MESTO Smart  – ŠD Cheerleader Smart, Golnik (108 točk)

Mešani članski skupinski dvigi

1.MESTO Flip – ŠK Flip Piran (112 točk)
2.MESTO Smart mešano – ŠD Cheerleader Smart, Golnik (107 točk)

Navijaški pari

1.MESTO  Azirovič, Oman – ŠK Flip Piran (127 točk)
2.MESTO Mehora, Janko – ŠK Flip Piran (106 točk)